تبدیل ویندوز به یک آیپد بسیار زیبا با نرم افزار کم حجم PaperPlane

 

اگر از نمای ویندوز خود خسته شده اید و میخواهید کمی آن را جذاب تر از گذشته کنید این مقاله را مطالعه کنید. در این مقاله قصد داریم تا به شما یک نرم افزار کم حجم را معرفی نماییم که تمامی برنامه‌های نصب شده بر روی ویندوز شما را به صورت یک لانچر موبایلی همانند آیپدها در می‌آورد.

به کمک این ابزار می توانید به صورت زیباتری ویندوز خودتان را مدیریت کنید و به فایل های خودتان دسترسی پیدا کنید. از موارد بسیار خوب این برنامه می توان به امکانات مختلف خصوصی سازی اشاره کرد که شما را قادر میسازند تا آنگونه که میخواهید از ویندوز خود لذت ببرید.

 

– برای استفاده از این لانچر کافیست ابتدا آن را از طریق لینک زیر دانلود کرده و سپس هر موقع که به اجرای آن نیاز داشتید  کافیست تا کلید F12 را از روی صفحه کلید خود بفشارید تا آن اجرا شود.

 

Untitled-2

دانلود لانچر PaperPlane مخصوص ویندوز

 

– برای اضافه کردن یک وبسایت، پوشه، فایل، موزیک، و هر چیزی دیگر کافیست تا بر روی صفحه کلیک راست کرده و یکی از گزینه‌های زیرمجموعه Add را انتخاب کنید.

4

 

– جهت تنظیمات نمایش دلخواه نیز می‌توانید با کلیک راست بر روی یک جای خالی، گزینه Settings را انتخاب نمایید.

2

 

– اکر می‌خواهید که گزینه‌های دسکتاپ شما به صورت پیشفرض به همین شکل باشند، کافیست بر روی یک جای خالی این نرم افزار کلیک راست کرده و گزینه Desk Mode را انتخاب نمایید. از این به بعد صفحه دسکتاپ شما به همین صورت ثابت خواهد شد.

3