دانلود بهترین مجموعه آموزشی ویدئویی بدنسازی در خانه

اگر تا به حال با تمرینات و برنامه های خود جلو رفته اید و نتوانسته اید به نتیجه دلخواه خود یعنی یک استیل خوب و مناسب فیتنسی برسید آموزش های تونی هورمن که در قالب فیلم های آموزشی به هم پیوسته هستند را از این پست میتوانید دانلود کنید و با استفاده از این آموزش ها و راهنمایی ها به نتیجه دلخواه خود برسید.

توضیحاتی راجع به این مجموعه:

P90X3 برنامه ورزشی دیگری با مربی گری تونی هورتون می باشد از مجموعه ای از فیلم های (حدود 30 دقیقه ای) آموزش بدنسازی در خانه تشکیل شده است. هرکدام از این فیلم ها حاوی تمرینات مقاومتی، قدرتی، هوازی، افزایش انعطاف پذیری و تعادل بدن می باشند. از آنجایی که بدن‌سازی به منظور افزایش قدرت و یا افزایش استقامت عضلانی بهره می‌برند و بدن‌سازی به نوعی ورزش مادر محسوب می‌گردد این ورزش در میان تمام قشرها محبوب است. با استفاده از تمرینات آموزش داده شده در این مجموعه شما می توانید با صرف روزانه 30 دقیقه در خانه و بدون نیاز به تجهیزات ورزشی اضافی، سطح آمادگی جسمانی و قدرت و استقامت عضلات خود را بالا ببرید.
P90X (مخفف Power 90 Extreme) یک سیستم ورزشی خانگی شناخته شده در سرتاسر جهان است که شامل برنامه های ورزشی همراه با برنامه تغذیه مکمل های غذایی بوده با هدف بهبود آمادگی جسمانی در طی 90 روز طراحی شده است.