آموزش فعال سازی نرم افزار اینترنت دانلود منیجر+دانلود اخرین نسخه

آموزش فعال سازی نرم افزار Internet Download Manager:این نرم افزار قدرتمند به دلیل تقسیم فایل ها در حال دانلود به قسمت های مختلف و استفاده کامل از ظرفیت پهنای باند اینترنت کاربر ، میتواند سرعت دانلود را تا بیش از ۳ برابر و در مواقعی تا ۵ برابر افزایش دهد و امکان بعدی resume یا ادامه دانلود لینک های دانلودی است. قابلیت های مهم دیگری نظیر زمان بندی برای شروع و پایان دانلود و همچنین دانلود به ترتیب لینک های دانلود از امکانات نرم افزار محسوب می شود.دانلود ویدیوها و صوت هایی که به صورت استریم و زنده پخش می شوند و امکان دانلود مستقیم آنها نیست نیز از امکاناتی است که نمیتوان به راحتی از آن چشم پوشی نمود.


نسخه 6.22 :(اخرین بروز رسانی 1اسفند93

اما بریم سراغ اصل مطلب یعنی آموزش فعال سازی نرم افزار اینترنت دانلود منیجر+دانلود اخرین نسخه:


1)ابتدا انتی ویروس را غیرفعال کنید تا فایل فعال سازی نرم افزار باک نشود.

2)اگه نرم افزار رو از قسمت نرم افزار های مورد نیاز سایت(مقربین) دانلود کرده اید و در حالت فشرده است ان را از حالت فشرده خارج کنید.(رمز فایل:www.downloadha.com).

3)با استفاده از CTRL + ALT + DELETE به قسمت Task Manager و سپس بخش Processes رفته و فایل اجرایی IDMan.exe را پیدا کنید. روی آن راست کلیک کرده و گزینه End Process را انتخاب نمایید. (در صورت نبود این فایل اجرایی در لیست Processes به مرحله ۴ بروید).

4)حال فایل اکسترکت شده در مرحله ۲ را باز کرده و فایل اجرایی موجود را نصب نمایید.

5) پس از اتمام نصب، فایل Patch را به صورت Run As Administrator اجرا کنید و نرم افزار خود را پچ نمایید. حال به اجرای نرم افزار بپردازید.

توجه:

در صورت دریافت اررور Could not found، محل نصب نرم افزار را به صورت دستی واردنمایید.هنگامی که از شما درخواست جستجو برای فایل اجرایی نرم افزار شد، آن را تایید کنید و فایل اجرایی نرم افزار را که واقع در یکی از دو فولدر Program FilesInternet Download Manager یا Program Files(x86)Internet Download Manager می باشد انتخاب نمایید و اجازه دهید نرم افزار پچ شود.


نسخه

6.22

:(اخرین بروز رسانی 1اسفند93


password آخرین نسخه دانلود منیجر Internet Download Manager 6.22 Build 1Final پسورد فایل : www.downloadha.com

download آخرین نسخه دانلود منیجر Internet Download Manager 6.22 Build 1Final دانلود با حجم ۶ مگابایت  | لینک کمکی