آموزش ارسال ایمیل با طراحی مدرن با سرویس فوق حرفه ای MailChimp

بی شک یکی از عوامل تاثیر گذار در موفقیت افراد ارسال ایمیل های حرفه ای و با طراحی زیبا میباشد.مطمئنا از سرویس های ارسال و دریافت ایمیل همچون یاهو، هات میل و جی‌میل استفاده کرده اید اما در این پست میخواهیم شما را با یک سرویس فوق حرفه ای و ماورایی اشنا کنیم و چگونگی استفاده از ان را به صورت تصویری به شما آموزش دهیم.
MailChimp یک سرویس رایگان است که به کاربران خود امکانات بسیار متنوع و متفاوتی را ارائه می‌کند و تجربه ایمیلی بینظیری را برایشان به ارمغان می‌آورد.
گر صاحب یک وب‌سایت هستید سه امکان زیر بسیار برای شما کاربردی است:
-ارسال ایمیل زمان بندی شده
-با وجود قابلیت اشتراک (Subscribe) قادر به ایجاد ارتباط حرفه‌ای‌تر با کاربران وب‌سایت خود می‌باشید.
-می‌توانید شکل و شمایلی زیبا و متفاوت به ایمیل‌های خود بدهید؛ از انتخاب قالب‌های ساخته خودتان گرفته تا استفاده از ده ها تم از قبل طراحی شده توسط سرویس MailChimps.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

مرحله اول: ساخت اکانت کاربری
ابتدا در مرورگر خود به وب‌سایت سرویس MailChimp مراجعه کنید. (http://mailchimp.com) در صفحه‌ی اول این وب‌سایت و همچنین در بخش Feutures می‌توانید با امکانات این سرویس بیشتر آشنا شوید. در این بخش با کلیک بر روی گزینه Sign Up For Free می‌توانید به راحتی اکانت کاربری رایگان خود را بسازید. پس از کلیک بر روی این گزینه، اطلاعات خود را وارد کنید.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

مرحله دوم: اطلاعاتی در مورد شغل
علاوه بر اطلاعات شخصی، سوالاتی در مورد نوع فعالیت و شرکت شما، تعداد کارمندان و سابقه کاری از شما پرسیده خواهد شد. پاسخ به این سوالات سرویس مذکور را بیشتر با نوع نیازهایتان آشنا می‌کند.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

مرحله سوم: داشبورد
پس از اتمام مراحل ثبت اکانت کاربری، به بخشی با نام داشبورد منتقل می‌شوید؛ مرکز فعالیت شما اینجاخواهد بود. تمامی امکانات و آپشن‌های ضروری در لیست سمت چپ قرار گرفته‌اند و به سرعت می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت. برای شروع بر روی گزینه‌ی Create A compagn کلیک نمایید.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

قدرت و امکانات MailChimps در صفحه‌ی بعد مشخص خواهد شد. در این صفحه امکانات بی‌نظیری قرار گرفته شده که از جمله آنان می‌توان به ردیابی پاسخ دریافت‌کنندگان، بازخورد اجتماعی ایمیل و حتی تبدیل فرمت ویدیوهای ایمیل اشاره کرد.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

مرحله چهارم:طراحی و دیزان نهایی ایمیل
در نهایت می‌توانید شکل و شمایلی زیبا و متفاوت به ایمیل‌های خود بدهید؛ از انتخاب قالب‌های ساخته خودتان گرفته تا استفاده از ده ها تم از قبل طراحی شده توسط سرویس MailChimps.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

مرحله پنجم: افزودن نهایی موارد مختلف
با انتخاب گزینه‌ی Preview، پیشن نمایشی از ایمیل را ببینید و در صورت نیاز تغییرات نهایی را اعمال کنید. سپس با انتخاب گزینه‌ی Send، ایمیل یا ایمیل‌های خود را ارسال کنید.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

این سرویس برای کسانی که به صورت حرفه‌ای از ایمیل استفاده می‌کنند، ایده‌آل و بسیار کارآمد بوده و تاثیر به سزایی بر روی حوزه فعالیت آن‌ها می‌گذارد. امیدواریم از این مقاله آموزشی استفاده لازم را برده باشید.

منبع:gooyait.com

f.png
پرسش و پاسخ و تبادل نظر
در انجمن محبوب مقربین